Assos Otellerinde Tarih Ve Doğayla İç İçe Tatil İmkanı

Balıkesir’in güzide tatil bölgelerinden Assos, doğa ve deniz turizmi ile adından sıkça söz ettiren yörelerden biri olmuştur. Çocuklu ailelerin severek zaman geçirmeleri için en iyi imkanlara sahip olan assos otelleri bölgenin tarihi dokusuna uygun yapıları ve iç mimarileri ile dikkat çekmektedir. Bir tarafta dağ, bir tarafta deniz, mavi ile yeşilin buluştuğu bölgede en assos otel fiyatları da her bütçeye uygundur. Otellerde kaldığınız süre boyunca gezip göreceğiniz pek çok tarihi mekan da mevcuttur. Tesislerin küçüklü büyüklü kumsalları, güneşlenme alanları bulunmaktadır. Ayrıca yaz aylarında motorlu su sporlarının yapıldığı sahillerde aileler ve gruplar çok iyi günler geçirebilir. Yine sahilde yüzer duba, bar, iskele, platformlar mevcuttur.

Assos Otelleri

            Tesislerin odaları tüm beklentileri rahatça karşılamaktadır. Her türlü beklentiye uygun olan odalar sayesinde misafirler tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Rahat ve konforlu tarzda odalar mevcut olup, bu odalar sayesinde mevcut konseptin üzerinde bir hizmet verilmektedir.

Otel Dış Mekanları

            Özel tasarlanmış bahçe peyzajları mevcuttur. Bahçelerde çok çeşitli ağaçlar ve çiçekler bulunmaktadır. Tarihi ve doğal doku ile uyumlu, yeşillikler içinde doğa ile bütünlük sağlayan otellerde yüzme havuzları bulunmaktadır.

            Doğa ve tarihle iç içe tatil yapmak, hafta sonlarını dinlenerek geçirmek isteyenler için birçok farklı assos ucuz oteller konseptlerine gezinoks.com adresinden ulaşabilirsiniz. Çanakkale’nin eşsiz doğasını ve köy havasını solumak ve yaşamak isteyenlerin, çevre köylerden alışveriş yaparak sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin adresidir Assos.

            Tek kişilik ve çift kişilik odaların bulunduğu otellerde, aile odalarında çocuklarınızda en iyi tatil imkanına sahip olursunuz. Her odanın kendi banyosu ve banyo malzemeleri bulunmaktadır. Odalar günlük olarak temizlenmek ve talep halinde çarşaflar değiştirilmektedir. Deniz manzaralı retoranlarda en güzel akşam yemeklerini yiyerek eğlenceli vakit geçirebileceğiniz, gündüz özel plajında ve havuzunda yüzerek rahatlayabileceğiniz, açık büfe kahvaltılarla güne zinde başlayabileceğiniz imkanlara sahip olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir