Ayvalık Otelleri Ve Fiyatları

Ayvalık, gitmeyenin aklının kaldığı gidenin gönlünü bıraktığı Balıkesir’in şirin ilçesi. Ayvalık deyince akla ilk gelen tatil olur. Yeşiliyle, deniziyle, insanıyla, lezzetli yemekleri ile, tarihi ile tatilden beklenen her şeyi aynı anda sunan bir tatil beldesidir.

            Tarihi Rum evlerinin restore edilmesi ile tarihini tüm güzelliği ile yansıtan, her daim herkesçe bilinen meşhur zeytin yağı ile sağlık katan, muazzam plajları ile yaşama sevinç katan Ayvalık’ta herkes için uygun oteller bulmak da mümkündür. Ayvalık otelleri, çeşitliliği itibari ile her bütçeye kolayca hitap edebilmektedir. Tatilde sakinliği, huzuru ve dinginliği bir arada yaşamak isteyenlerin ilk tercihlerinden biridir Ayvalık.

 Berrak Bir Denizle Kucaklaşmak

            Bilen bilir Egenin denizi bir başkadır. Serinletir, dinlendirir, tazeler insanı. Ege denizinin keyfini çıkarmak isteyenler Ayvalık’taki plajlarda kendilerini şımartabilirler. Üstelik Bodrum, Marmaris ve Çeşme plajlarından daha uygun fiyata tatil keyfi yaşayabilirler.

 Tarihe Kısa Bir Yolculuk: Cunda Adası

            Tarihi sokakları, eski Rum evleri ve rengarenk ışıltıları ile Cunda Adası ziyaret eden herkesin kendini Avrupa’da hissetmesini sağlamaktadır. Aşıklar Tepesinin manzarası ve Taş Kahve, Cunda Adası’nda muhakkak görülmesi gereken yerlerdir. Taş Kahve, 150 yıllık tarihi bir Rum mimarisi olup yüksek tavanları ile görenlerin hayranlığı kazanmaktadır. Cunda Adası ziyareti efsanelere konu olan Şeytan’ın Ayak İzi’ni de içine alacak muhteşem bir geziye kapı aralamaktadır.

            Ayvalık’ta tatil yapmak isteyenler Cunda Adası’nda yer alan otelleri de değerlendirebilirler. Ayvalık otel fiyatları, her bütçeye uygundur. Ayvalık ucuz oteller arayanları da hayal kırıklığına uğratmayacak, tatil planlarını ertelemek zorunda bırakmayacak alternatifler de sunmaktadır. Temiz, nezih, tarihi dokuyu içinde barındıran, lezzetli mutfağı konuklarına tüm misafirperverliği ile sunmayı başaran Ayvalık otellerine ve otel fiyatlarına gezinoks.com sitesinden kolayca ulaşılabilir.

Ayvalık Otellerinde Rezervasyon Yapmak İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir