Barut Hotels Coronavirüs Tedbirlerimiz Hakkında Önemli Bilgilendirme

Barut Hotels sağlığınız ile ilgili bütün gereklilikleri uluslararası standartlarda eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Uygulamalarımız uluslararası bağımsız bir kuruluş olan ISIS (Uluslararası Sağlık Denetleme Servisi) tarafından her ay denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır. 
Evrensel boyutta yaşanmakta olan koronavirus (COVID-19)’un yaratmış olduğu bu zorlu günlerin üstesinden birlikte gelmek için işletmelerin önlemlerini en üst düzeyde almaları gerekliliğinin bilincindeyiz.

Neler yapıyoruz?

•    Mevcutta kullanılan ve uygulanılan hastalıklardan korunma (POSİ) prosedürü, koronavirüs (COVID-19) açısından güncellenerek grubumuzun toplam on üç oteline ulaştırılmış ve uygulamasına hızla geçilmiştir. 
•    Otel çalışanlarımızı ve ekiplerimizi bilinçlendirici virüsten korunma yöntemleri işyeri hekimlerimiz tarafından aktarılmıştır.
•    Tesislerimizdeki genel alanların temizlik ve dezenfeksiyon sıklıkları artırılmıştır.
•    Misafirlerimizin temas ettikleri tüm alan ve yüzeyler sıklıkla dezenfekte edilmektedir.
•    Yeme ve içme hizmeti sunduğumuz tüm alanlarda mevcut gıda güvenliği uygulamalarımız devam etmektedir.
•    Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, konu ile ilgili ulusal ve uluslararası tüm otoriteler kesintisiz olarak takip edilmekte ve kurum içi bilgilendirmelerimiz yapılmaktadır.
•    Tüm tesislerimizdeki el dezenfektan istasyonu sayıları artırılmıştır.

Barut Hotels, çalışanlarına gönderdiği duyuruda hiçbir çalışanı işten çıkarmayacaklarını, askıya almayacaklarını ve ücretsiz izne göndermeyeceklerini açıkladı.

Barut Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Barut’un imzasını taşıyan duyuruda, tüm çalışanların maaşlarının tam olarak ödenmeye devam edileceği belirtiliyor.

Teşekkürler Barut Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Haydar Barut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir