Belgrad Turları İçin Tam Zamanı!

Belgrad turları tarih, doğa ve eğlence sevenler için ekonomik ve kullanışlı seçenekler sunuyor. Dünyanın dört bir yanından çok sayıda turist tarafından konaklama ve küçük bir bütçeyle seyahat nedeniyle tercih edilen Sırbistan Belgrad turları, yıl boyunca kültürel turizm için fırsatlarla doludur. Türk vatandaşlarından vize gerektirmeyen Doğu Avrupa’nın eğlence başkenti kısa bir hafta sonu için de idealdir.

 Belgrad’ı görmek isteyenler için, Sırbistan’ın başkenti, tarihi nefes almak, yılın gece stresini mükemmel gece hayatıyla rahatlatmak için, ekonomik Belgrad turlarının fiyatları sizlere mükemmel bir tatil sunacak. bütçe üzerindeki yük. Sırbistan’da birkaç günlük turlarla Belgrad’ı da ziyaret edebilirsiniz; İsterseniz sadece bir hafta sonu geçirip Balkanların incisi olan bu güzel şehri ziyaret edebilirsiniz. Havaalanından transfer, konaklama, şehir turu, rehberlik hizmetleri, zorunlu seyahat sigortası ile Belgrad turları, fiyatlar tarih aralığına ve gitmek istediğiniz gün sayısına bağlı olarak değişir.

 Belgrad Turu

 Özellikle mayıs ve eylül ayları arasında hareketli olan Belgrad, hareketli ve eğlencelidir ve kışın farklı lezzetler için uygun bir atmosfer sunmaktadır. Belgrad’daki reklam kampanyalarını izleyerek ya da erken rezervasyondan yararlanarak, yıl boyunca istediğiniz zaman küçük bir bütçeyle Belgrad’ı ve tüm Balkanları ziyaret edebilirsiniz.

 İlkbahar ve yaz aylarında ziyaretçilerin akın ettiği şehri ziyaret ederek Noel’in renkli atmosferine tanıklık etmek üzere Yeni Yıl Belgrad turları düzenlenebilir. 24 saat uyumayan ve tamamen yeni bir deneyim kazanan bu şehirde birkaç gün geçirebilirsiniz. Bu tur fırsatları vizesiz yurtdışı turları kapsamındadır.

 Belgrad’da Ne Yapmalı?

 Belgrad, Türkiye’ye çok yakın bir konumdadır ve vizesiz giriş imkanı, özellikle kısa süreli renkli gece hayatı ve tatiller için en çok tercih edilen şehirlerden biri, her türlü günlük faaliyetler nedeniyle çok makul fiyatlarla yapılabilir. Şehir turizm potansiyelini keşfetmeye yeni başlarken, Belgrad’ın turizm olanaklarının yardımıyla bu inanılmaz şehri en kısa zamanda keşfedebilirsiniz.

 Şehirde ziyaret edilebilecek düzinelerce yer var. Şehrin ana meydanına, Cumhuriyet Meydanı’na yakınsanız hemen hemen her yere gidebilirsiniz. Geceleri, nehir kıyısında yüzen kulüpleri, barları, kumarhaneleri ve tavernaları ziyaret ederek Belgrad’ın efsanevi gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Bu eğlenceyi vizesiz Belgrad turları ile yaşayabilirsiniz.

 Belgrad da festivaller açısından zengindir. Şubat ayında Uluslararası Film ve Gitar Festivali, Nisan ayında Dans Festivali, Mayıs ayında Şarap Festivali, Temmuz ayında Yaz Festivali, Ağustos ayında ünlü Bira Festivali ve Caz Festivali’ni ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir