Beyrut İle Tanışmak İsteyenler İçin Tur İmkanları

Beyrut, Lübnan’ın başkenti ve en büyük şehridir. Lübnan’ın Akdeniz kıyısındaki bir yarımada üzerinde yer alır ve ülkenin en büyük ve ana limanına sahiptir. Uzun tarihi ile dünyanın en eski şehirlerinden biri olan kentin tarihi mekanlarının heyecan verici atmosferini anlatıyor. Tarih şehrin hemen her yerinde olduğu için uzun ve ayrıntılı bir seyahat programı hazırlamanız gerekir.

 Bu yoğun ilgi nedeniyle, Beyrut turları için pek çok ve uygun fırsatlar var. Beyrut’taki birçok seyahat şirketi hafta sonları bile turlar düzenliyor. Özellikle, Beyrut turları 2019’da farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. Bununla birlikte, turlar için erken rezervasyonlar uygunlukları ve sundukları fırsatlar açısından tercih edilir.

 Beyrut Seyahati Fiyatları

 Bu bölgede Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir. Beyrut, genellikle Ağustos ayının en sıcak günüdür. Ocak ayları dağlık bölgelerde donların ve liman bölgelerde kuru soğukların yaşandığı bir dönem olduğundan, çoğu turist özellikle bu iki ay boyunca şehri ziyaret etmemektedir.

 Beyrut turları yaz aylarında genellikle daha aktif olduğundan, vizesiz Beyrut turları fiyatları da faaliyetin türüne bağlı olarak belirlenir. Bir yaz turu ile kış turu arasında fiyat farkı var. Birçok turist yaz sezonunu tercih ettiğinden, yaz aylarında tura ilişkin fiyatlar bir miktar artmaktadır.

 İzmir’den Beyrut Turları

 İzmir’den Beyrut turları size deniz ve hava yollarında rahat bir yolculuk sunuyor. Akdeniz kenti olan Beyrut’a giderken zamandan tasarruf etmek isteyenler için, İzmir’den hava yoluyla seyahat etmek avantaj sağlarken, Akdeniz’in keyfini çıkarırken Akdeniz havasının tadını çıkarmak isteyenler deniz yoludur.

 İstanbul’dan Beyrut Turları

 Havalimanı uluslararası öneme sahip başkentte olduğundan, İstanbul’dan şehre düzenli uçuşlar her gün düzenlenmektedir. İstanbul’dan Beyrut’a seyahat etmek uçakla yaklaşık 1,5 saat sürüyor. Bu, hava yollarını uzun seyahat etmeyi sevmeyenler veya zamanları olmayanlar için ideal kılar. Bu nedenle, İstanbul’dan Beyrut turları sık sık Ankara’dan Beyrut vizesiz turlar ile aynı şekilde tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir