Burdur Otellerinde Konaklama Hizmetleri

Burdur Otellerinde Rezervasyon Seçenekleri

            Doğrudan rezervasyon için telefon ile iletişim kurulabilecek olan burdur otelleri aynı zamanda online platformlarda da bu alan için hizmet yürütmektedir. Müstakbel konuklar giriş ve çıkış tarihlerinin dışında tam olarak nereden alınacaklarını da bildirerek erken rezervasyon avantajlarından faydalanabilirler. Konaklama süresi uzadıkça çeşitli kampanyalardan ve indirimli fiyatlardan faydalanmak da söz konusu olabilmektedir.

 Burdur Otellerinin Oda Kalitesi

            Misafirler burdur ucuz oteller kapsamında değerlendirebilecekleri otellerde oda seçme ayrıcalığına sahiptir. Her odada biri banyoda olmak üzere kullanıma açık iki telefon bulunmaktadır. Bu telefon ile oda servisi hizmetlerinden faydalanmak da mümkündür. Bazı odalarda hidromasajlı küvetler de misafirlerin konforuna eşlik edecek oranda hizmet kalitesi sunmaktadır. Odalar tek ve çift kişilik olarak ikiye ayrılmaktadır. Her odanın banyosunda bornoz ve tek kullanımlık banyo araçları da bulunuyor.

 Burdur Otellerinde Hafta Sonu Paketleri

            Hafta sonunda ucuz ama kaliteli bir tatil geçirmek isteyen kişiler Burdur’da yer alan otellerin hafta sonu paketlerini yakından takip edebilirler. Yüzde otuza varan bu indirimler ile birlikte ailecek ya da tek tatil yapmak çok daha ucuza gelmektedir.

 Burdur Otellerinde Spor Seçenekleri

            Kimi Burdur Otellerinde spor yapma adına hazırlanmış fitness salonları da yer almaktadır. Hem bayanların hem de erkeklerin yararlanabileceği spor komplekslerinde kardiyo ve ağırlık çalışmak mümkündür. Spor salonu aktiviteleri otele ödenen ücret kapsamındadır. Ekstra ücret talep edilmez.

 Burdur Otellerinde Restoran ve Lokanta Seçenekleri

            Bu otellerde günde üç öğün verilen açık büfe seçeneklerinin yanı sıra ailecek gidilebilecek ve son derece nezih kabul edilen lokantalar da mevcuttur. Aynı zamanda sadece balık yemekleri pişiren balık restoranları da bulunmaktadır. Tüm bunların kapsamında burdur otel fiyatları her bütçeye ve her cebe uygun bir şekilde yeni misafirlerini beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir