Doğunun Kalesi Iğdır’da Konaklama Ve Otel Hizmetleri

Birbirinden Farklı Otel Seçenekleri

            Doğa turizmi açısından gelişmekte olan Iğdır, tarihi alanları, özel tarım ürünleri sayesinde her geçen gün daha çok ilgi çekmeye devam eden illerimiz arasında bulunmaktadır. Doğal güzellikler ve tarihi yerler ile eşsiz doğasından daha fazlasını bulabileceğiniz ilde, ığdır otelleri arasından en uygun rezervasyonları yaptırabilirsiniz. Yaz-kış demeden gerek iş seyahatlerinizde, gerekse sevdiklerinizle tatil yapabilirsiniz. En iyi kalite ve en iyi hizmet anlayışı ile hizmet veren otellerde, yöreye özgü en zengin köy kahvaltısını yapmak mümkün. Müşterilere sunulan kampanyalardan yararlanmak için müşteri hizmetlerinden ığdır otel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yapmanız gerekenler nereye gitmek istediğinizi belirlemek ve gidilecek yer için planlar yapmaktır.

 Nasıl Gidilir?

            Iğdır’a hava yolu ile gitmek isteyenler Şehit Bülent Aydın Hava Limanına uçmaları gerekmektedir. Şehir merkezine 16 km mesafede bulunan hava limanından merkeze servisler bulunmaktadır. Otobüsle veya kendi araçlarıyla yolculuk yapmak isteyenler için yol durumu hakkında bilgi almaları önerilir.

 Şehir İçi Ulaşım İmkanı

            Iğdır coğrafya olarak doğu sınır illerimizden biridir. Şehir içi büyük olmadığı için istenilen yere gitmek yürüme mesafesindedir. Ancak belirli ilçelere ve tarihi turistik yerlere gitmek için ulaşım araçları kullanılmaktadır. Şehir içi belediye otobüsleri ve taksiler gün içinde sürekli çalışmaktadır. Ulaşım sorunu olmayan ilde, şehirler arası terminalden diğer illere de ulaşım mümkündür.

            Peşin veya taksitli seçeneklerle otellerde kalma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca online uçak bileti, tur, otel, hava limanı özel transfer hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca hayalini tarihi ve turistik gezi için ığdır ucuz oteller seçeneklerinden biri ile unutulmaz bir tatilinin kapılarını açabilirsiniz. Yaşadığınız ve bulunduğunuz yerden çok uzaklaşmadan tatiline farklılık katmak isteyenlerin tercihidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir