Fas Merakı Olanlar İçin Bu Turlar Kaçmaz!

Fas, Atlantik Okyanusu kıyısında, kuzeybatı Afrika’da yer almaktadır. Eşsiz dokusu, kültürü ve egzotik yapısı ile ziyaretçilerini büyüleyen bir ülke olarak bilinir. Eşsiz mimarisi, kültürü, tarihi mekanları ve büyüleyici Sahra Çölü ile Afrika’daki en çekici ülkelerden biridir.

 Akdeniz kıyıları çoğunlukla ülkenin kıyı kesimlerinden etkilenirken, çöl iklimi iç kesimlere doğru hareket ederken baskın olmaya başlar. Yıl boyunca yüksek sıcaklık nedeniyle, yılın herhangi bir zamanında yerli ve yabancı turistleri kabul eden bir ülkedir. Bununla birlikte, yaz mevsiminde sıcaklık 50 derecenin üzerine çıktığından, kış ve ilkbahar aylarında ziyaret sıkça tercih edilir. Yazları sıcak ve kurak, kışları sıcak olan Fas’ta gündüz ve gece sıcaklıkları arasında büyük fark vardır ve Fas turları hazırlanmalıdır.

 Fas Turu 2019

 Fas turu 2019 yılında devam ediyor. Yılın farklı zamanlarında düzenlenen Fas tur kampanyaları sayesinde, istediğiniz zaman tura katılabilirsiniz. 2019’un başlarında yapılan seyahat kampanyalarının bildirimlerini almak için e-posta bültenimize kayıt olduğunuzdan emin olun! Afrika’nın en popüler bölgelerini ziyaret edebileceğiniz Turizm, Fas ve Cezayir, Fas’taki turizm kampanyaları sayesinde de mevcut. Yıl boyunca, sıcaklığın farklı olmadığı bir bölgeyi keşfedebilir ve bir çöl safarisinde yer alabilirsiniz.

 Fas Balayı Turları

 Eğer egzotik bir balayı geçirmek ve yeni deneyimlerle ülkenize geri dönmek istiyorsanız Fas inanılmaz fırsatlar sunuyor. Fas, Fransız kolonisinin egemenliği altında uzun yıllar boyunca farklı kültürleri karıştırıyor. Fas şehrindeki lüks 5 yıldızlı oteller de balayı fırsatları sunar. Balayı süitlerinde çiftler, özel dekorasyonlar, içecekler ve atıştırmalıklar hazırlanmaktadır.

 Ayrıca Fas’taki turlar arasında balayı çiftleri için özel indirimler uygulanmaktadır. Bu fırsatlardan yararlanmak için ailenizin cüzdanını yanınızda getirmeyi unutmayın! Fas düğün turları için erken rezervasyon ve turist kampanyalarını takip edebilir, vizesiz turlar ile Fas, Cezayir’e harika bir balayı geçirebilirsiniz.

 Ucuz Fas Uçak Bileti

 Fas en çok batıdaki doğu şehri olarak bilinir. Avrupa’ya yakınlığı nedeniyle, Avrupa coğrafyasının yanı sıra İslam coğrafyasının izlerini taşıyor. Bir Fransız kolonisi olduğu için Fransız kültüründen etkilenmişti. Burası, eski ve yeninin buluştuğu Fas’ta alışılmadık bir deneyim arayan turistler için en önemli yerlerden biridir. Farklı fakat ucuz bir tatil arıyorsanız, Fas’ta uygun fiyatlı turlar için erken rezervasyon seçeneklerinden ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Böylece hem ekonomik hem de benzersiz bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik vizesiz tur fiyatları da en uygun fiyata ayarlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir