Gemi Turları İle Deniz Havasını İçinize Çekin

Seyahat etmeyi sevenlerin yeni favorileri, gemi turları, dünyayı mavi denizlerde gezmenize olanak sağlayacak. Birden fazla ülkeyi ziyaret edebilir ve açık denizde, denizin üzerinde çeşitli turist rotaları olan tatillere dayanan gemi turları ile tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

 Cruise Turları

Yurt içi ve yurt dışında başlayan turlar, size farklı ülke ve kültürlerle tanışma fırsatı verir. Turlar, ayrılış zamanından uçuş planlarına kadar her ayrıntıyı kapsar; bu, planlama ve ulaşım sorunları olmadan seyahat etmenize olanak sağlar. Güneş ve denizle seyahat etmek için uygun bir fırsat sunan tatilcilerin dünyayı kolayca görmelerini sağlar.

 Tekne Turları

Tekne turu, yurt içi vizesi ve vizesiz deniz turları fiyatları, hizmetlerin yoğunluğu turlara bağlı olarak düzenlenmektedir. Ziyaret edilen rotaların uzaklığına ve hacmine bağlı olarak, turların maliyeti, gemide harcanan zaman ve otel, atıştırmalık, rehberlik hizmetleri, liman ve havaalanı ücretleri gibi harcamalara bağlıdır. Özellikle, size dinlenip farklı kültürleri tanıma fırsatı sunan turları keşfedebilir, ayrıca özellikle yurtdışındaki uzun yolculuklarda, cruise turları sırasında sunulan hizmetleri öğrenebilirsiniz.

 Ucuz Yolculuklar

Akdeniz ülkelerinden başlayarak çeşitli rotalarda ucuz yolculuklar düzenlenmektedir. Aynı zamanda, ucuz deniz yolculukları, deniz yolculukları, size bütün gün denizin tadını çıkarma ve geminin yeteneklerini kullanma fırsatı sunar. Gemilerin ve animasyon şovlarının ikramları ile rahat günlerde bile eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Turda yer alan hizmetlere ek olarak, tatilinizi liman ve havaalanı ücretleri de dahil olmak üzere turlarda hiçbir formaliteye gerek kalmadan geçirebilirsiniz.

 İstanbul Turları

İç deniz yolculukları genellikle İstanbul limanından hareket eder ve İstanbul’dan hareket eden gemi yolculukları rotaya bağlı olarak değişir. Akdeniz İstanbul Turları; Bu, bölgedeki ünlü şehirleri Cenova, Roma ve Marsilya gibi limanları ziyaret ederek ziyaret etmenizi sağlar. Ayrıca, Akdeniz kültürünü Akdeniz’de yaşayan gemilerde Akdeniz kültürünü deneyimleyen farklı ülkeleri görme fırsatı da sunuyor. Öte yandan, Moskova’da düzenlenen geziler muhteşem bir tatil geçirmenizi sağlar, ayrıca gezi ve şehir turlarıyla tatilinize renk ve hareket katabilirsiniz. Deniz turlarına ek olarak, İstanbul’dan Ren ve Tuna nehirleri üzerinden tekne turları düzenlenmektedir.

 Yunan Adaları Tekne Turları

Yunan adaları yolculukları Akdeniz yolculukları kapsamındadır. Türkiye’nin Akdeniz’in masmavi sularında tadını çıkarabileceğiniz tur sayısındaki turlar. Rehberler tarafından düzenlenen gezilerle Yunan kültürünü ve detaylı gezilerle keyifli bir konaklama yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir