Gizemli Uzak Doğuya Yolculuklar

Uzak Doğu’nun mistik çekimine kendinizi kaptırdınız ve tatil planlarınız için araştırma mı yapıyorsunuz? Gezinoks Online’nın sizin için hazırlamış olduğu muhteşem Uzak Doğu Turlarını keşfetmekle işe başlayın o zaman.

Uzakdoğu turları içerisinde 2 tane vize gerektiren ve altı tane vize gerektirmeyen tur bulunmaktadır. Vize gerektiren turlar; Dubai Turu ve Tayland, Vietnam ve Kamboçya turlarıdır. Vize gerektirmeyen turlar ise Kuala Lumpur, Singapur ve Bali turu, Phuket ve Pattaya Turu, Phuket ve Bangkok Turu, Phuket, Bangkok ve Pattaya Turu ve son olarak da farklı süre seçenekleriyle Katar ve Doha Turu yer almaktadır.

 Uzak Doğu Tur Fiyatları

uzakdoğu tur fiyatları ise oldukça uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Dubai turumuza 399 EUR ile katılabilirsiniz. 3 gece 4 gün olan Katar ve Doha Turumuza 399 USD ve 4 gece 5 gün olan turumuza da 559 USD karşılığında katılabilirsiniz. Tayland, Vietnam ve Kamboçya’yı içeren turumuzun ücreti ise 1099 EUR olmakla birlikte Kuala Lumpu, Singapur ve Bali Turumuzun fiyatı 999 EUR ile ücretlendirilmektedir. Geri kalan turlarımızın fiyatları ise 999 USD’dir.

 Kampanyalı Yurt Dışı Tur Fiyatları

kampanyalı yurtdışı turlar da ise oldukça farklı destinasyon alternatiflerimizi bulabileceksiniz. 89 EUR ile 569 EUR arasında değişen fiyatları ile her bütçeye uygun yurt dışı tatilinizi satın alabilirsiniz. Siz değierli misafirlerimiz için yılbaşına özel turlarımızdan bazılarını da kampanyalı yurtdışı turlarımızın içine ekleyerek hoş bir yılbaşı geçirmenizi sağlamak istedik.

Kampanyalı Yurtdışı Turları

Otobüs ile Bansko’ya gitmeye ne dersiniz yada bunu yılbaşında yaparak daha eğlenceli hale getirmeye. Peki Bükreş ve Transilvanya Turumuza katılıp şatoları görmeye. Yılbaşında fazla uzaklaşmak istemiyorum derseniz Yunanistan Turumuz tam da size göre. Prag Turlarımız ile orta çağa gidebilir yada Roma’nın zengin tarihi dokusunda kendinizi kaybedebilirsiniz. Balkan Üçlüsü ve Oddesa Turlarımızda siz misafirlerimizi beklemekte. Avrupa’nın içlerine uzanmak isterseniz Almanya ve Polonya Turumuzu ve alışveriş çılgınlığına yakalanmak isterseniz de sizi Milano Outlet Shopping Turumuza bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir