Karadeniz Otellerinde Odalar Ve Kampanyalar

Karadeniz Otellerinde Erken Rezervasyon Fırsatları

            Alternatif bir tatil planı olarak tercihini karadeniz sahil otelleri kapsamında değerlendiren tüm tatilcileri aynı zamanda erken rezervasyon fırsatları bekliyor. Birkaç hafta öncesinden erken rezervasyon yaptıran tüm yerli ve yabancı turistleri yüzde otuza varan indirimler bekliyor. Bununla birlikte hem telefon hem de internet platformu kullanarak rezervasyon yaptırılabilir. Bunun için temel kimlik bilgilerinin yanı sıra giriş ve çıkış tarihleri de istenen bilgiler arasında yer almaktadır.

 Karadeniz Otellerinde Restoran Seçenekleri

            Özellikle balık restoranları karadeniz otelleri kapsamında tatilciler tarafından tercih edilmektedir. Ailecek gidilecek kadar nezih olan bu restoranlarda zengin menüler bulunmaktadır. Aynı zamanda otellerde sabah, öğle ve akşam vakitleri olmak üzere toplamda üç öğün açık büfe seçenekleri sunulmaktadır. Tüm bu restoran hizmetleri ek ücrete tabi iken otelin bünyesinde yer alan açık büfeler ise ücretin içerisindedir.

 Karadeniz Otellerinde Oda Seçenekleri

            Her Karadeniz otelinin odasında bir adet mini bar bulunmaktadır. Bu mini bar içerisinde yer alan içecekler müşterilere ve otel konuklarına özeldir. Bununla beraber klima ve uydu TV. yayınları da hem lüks hem de standart odalarda mevcuttur. Lüks odalarda havuz ve deniz manzaraları da bulunuyor. Konukların değerli eşyalarını güvenli bir şekilde saklayıp muhafaza edebilecekleri emanet kasaları da aynı şekilde her iki oda tipinde de mevcuttur. Günün her saati aranıp acil taleplerin iletilebileceği oda servisleri de bir başka oda hizmeti olarak konuklara sunuluyor. Yeni yapılan odalarda wc. de buluyor.

 Karadeniz Otelleri Fiyatları

            Sunulan karadeniz otel fiyatları lüksüne ve merkezi konumuna göre çeşitlilik göstermektedir. Ancak her bireyin bütçesine uygun bir şekilde konaklayabileceği oteller ve odalar seçenekler halinde sunulmaktadır. Uygun hafta sonu fırsatları da ek avantajlar arasında bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir