Kocaeli Çıkışlı Turlar İle Ülkeyi Gezin

Türkiye, gelişmiş bir sanayiye sahip olan Kocaeli İzmit ilçesinde, rotaların cazibe merkezlerinin çoğuna yakın bir konumda yer almaktadır. İzmit, İzmit Körfezi’nin doğu kıyısında, Marmara bölgesinde yer almaktadır. Misafirleriniz, çeşitli keşif rotaları yapmak için İzmit ve kültürel Kocaeli hareketli turlar ile gezilere çıkabilir.

 İzmit’ten Kültürel Turlar

 İzmit’te sakinlerimiz için çeşitli seçeneklerle İzmit’ten birçok tur var. Türkiye ve İzmit’ten yola çıkmak isteyen misafirlerimiz için uygun fiyatlarla keşfedilmeyi bekleyen programlarımız var. Kültürel turlar ile turistik yerleri keşfetmek istiyorsanız, birçok farklı turistik noktaya sahip olan turları keşfetmenin cazibesini yaşayabilirsiniz. İzmit’ten kalkan günlük turlara veya hafta sonu turlarına katılabilirsiniz.

 İzmit Haftasonu Turu

 İzmit’ten kalkan hafta sonu turları, İzmit’ten kalkan veya İstanbul’dan İzmit’e kalkan lüks otobüslerde yapılmaktadır. Kocaeli’den hafta sonu turlarından bir gece için Eskişehir ve Odunpazar’ını ziyaret edebilir, Bursa ve İznik turlarıyla bu güzel yeri ziyaret edebilirsiniz. Kapadokya’da hafta sonunu muhteşem Kocaeli kalkışlı turlar sayesinde balayınızı da renklendirebilirsiniz. Havalar düzeldiğinde Ege’de bir tura katılabilirsiniz. Alaçatı ve Çeşme ile İzmir’e bir butik tura çıkabilirsiniz.

 İzmit’ten Karadeniz turları

 İzmit’ten Karadeniz turlarından yeşile gitmeye hazır mısınız? İzmit’ten Karadeniz turlarına güzel dağlık alanlar, gurme lezzetleri ve Karadeniz’in renkli kültürleri sizi bekliyor. Evleriyle tanınan UNESCO Safranbolu evlerini ziyaret edin ve Fatih Sultan Mehmet’in “Lala Çeşmesi” olarak adlandırdığı ünlü Amasra şehrini keşfedin. Fırtına Vadisi’nden Ayder Yaylası’na ve Uzungöl’den Batum’a kadar uzanabileceğiniz ve İzmit’ten Karadeniz’e yapacağınız gezilerle unutulmaz bir tatil geçireceksiniz.

 İzmit Gezi Programları

 İzmit’ten turlar lüks otobüslerde yapılmaktadır ve gün sayısına, konaklama tipine ve ziyaret edilecek kişi sayısına göre değişebilir. İzmit’ten yapılan geziler, tüm bütçelere makul fiyat aralığında hizmet vermektedir. İzmit’ten hareket eden turlarımızda, görmek istediğiniz yerleri farklı paketlerle görebilirsiniz. Her zevke ve bütçeye uygun İzmit’e gönderilen Kocaeli turları ile, fırsatları ve kampanyaları kullanarak gezilerinizi planlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir