Samsun Otellerinde Karadeniz’in Yeşilini Ve Denizinin Tadını Çıkarın

Samsun otelleri her şey dahil veya ultra her şey dahil olarak hizmet veren değişik konseptlerde imkanlara sahiptir. Sadece oda veya oda kahvaltı hizmeti de veren ve samsun otelleri bulmak da mümkün. Kimi tesislerde yarım pansiyon konaklama şeklinde rezervasyon da yaptırabilirsiniz. Tatillerinin Akdeniz ve Ege’den Karadeniz’e kaydıran tatilciler için de doğa ve deniz turizminin bir araya yaşanabileceği samsun ucuz oteller seçenekleri bulunmaktadır. Yaz tatili otelleri, termal oteller gibi pek çok kategoride otel mevcuttur. Samsun ili, 19 Mayıs ruhunun yaşatıldığı ve bunu anıtsallaştırarak Samsun’a gelen her misafire yaşatan ender illerimizden biridir.

 Rahat Ulaşım İmkanı

            Standartlara ve otel yıldızına uygun tasarlanmış konaklama yerlerinde tarihi ve turistik yerleri gezme imkanı da misafirlere sunulmaktadır. Turistik yerlere yakınlık ve merkezi yerlere kolay ulaşım imkanlarıyla tek başınıza rahatça gezebilirsiniz. Şehir içinde ve ilçelerde taksi, dolmuş ve otobüs ile her yere ulaşım imkanı bulunuyor. Otelin oda özelliklerini, fiyatını, otel bilgilerini, misafirlerin yorumlarını internette gözden geçirerek genel bilgilere sahip olabilirsiniz.

 Otel İmkanları

            Otellerde sadece oda, ücretsiz kahvaltı, geç kahvaltı ya da açık büfe kahvaltı hizmetleri mevcuttur. Yine otellerde ücretsiz kablosuz internet, gelen misafirlerin arabaları için ücretsiz otopark, açık ya da kapalı havuz, havaalanı transferi gibi imkanlar ve en ucuz samsun otel fiyatları bulabilmek mümkün.

 Samsun’da Nereler Gezilir?

            Samsun’a ayak basan herkesin ilk önce karşılaşacağı ve göreceği ilk anıt Atatürk Parkında bulunan Onur Anıtı olacaktır. 19 Mayıs ruhunu yaşatan bu anıt önünde hatıra fotoğrafı olmayan yoktur. Bardırma Vapuru da gezilmesi ve görülmesi gereken yerlerinden olacaktır. Fotoğraf ve doğa tutkunları için Kızılırmak Deltası ve kuş cenneti gezi listesinin başına yazılmalıdır. Amisos Tepesi ile Kakanca Tümülüsleri de gezilecek görülecek yerler arasında değerlendirilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir