Tatil Paketlerinde Yepyeni Kampanyalar

Tatil Paketlerinde Yepyeni Kampanyalar

Tatil paketlerinde yepyeni bir dönem kapıda! Erken otel rezervasyonu fırsatlarından faydalananlar yüzde 30 oranında indirim yapılıyor. Hem keyifli hem de ekonomik bir tatil planı bulunan herkes online alanlarda erken rezervasyon yaptırabilir.

 Tatil Paketlerinde Yepyeni Seçenekler

 Kullanıcıların online alanlarda tercih ettiği tatil paketleri pratik uygulamaları da beraberinde getiriyor. Bunun için nereye ve ne zaman şıkları işaretlenmelidir. Nereye kısmında otel ve bölge ismi seçmek yeterli olmaktadır. Zaman seçenekleri de online takvim detayları ile birlikte veriliyor. Son derece kolay ve pratik olan bu uygulamalar evde ve sosyal hayatta kullanılabilir.

 Kişi sayısı seçmek de bu yeni seçenekler değerlendirilmeye açıktır. Kişi seçimleri yetişkin ve çocuklar üzerinden yapılıyor. Yetişkin sayısında üst sınır 4 iken çocuk sayısında bu rakam 2’dir. Tüm bu alanlar doldurulduktan sonra ”şimdi ara” butonuna tıklanmalıdır. Bu sayede hem paketler incelenebilir hem de online rezervasyon yaptırılabilir.

 Tatil Paketlerinde Yurt içi Otel Seçenekleri

 Tatilciler seyahat planlaması dahilinde ilk seçenek olarak yurt içi otellerini tercih edebilir. Türkiye’nin her şehrinde bulunan lüks oteller bu alanda listeleniyor. Otellerin görselleri ve fotoğrafları da tatilcilere alternatif görüşler sunuyor. Tüm otellerde 0- 6 yaşın ücretsiz tutulması da tatilini yurt içinde yapmak isteyenlere ayrı bir avantaj olarak sunuluyor.

 Hemen inceleme fırsatı da yurt içi otellerinde seçenekler halinde servis edilmektedir. Doğu turuna katılmak isteyenler için Diyarbakır ve Mardin gibi şehirlerin otelleri sıralanmaktadır. Nevşehir ve Isparta’daki bütçesine uygun otelleri görmek isteyenler de aynı alanları ücretsiz olarak kullanabilir.

 Tatil Paketlerine Özel Kıbrıs Otelleri

 Bir diğer seçenek ise yavru vatan adı ile bilinen Kıbrıs’a dair. Tatillerini Kıbrıs’ta geçirmek isteyenler bu coğrafyada bulunan otelleri online alanlarda inceleyebilir. Her cebe ve bütçeye uygun otellerin fiyatları ve özellikleri listelenmektedir. Herhangi bir telefon görüşmesi gerçekleştirmeden dahi online rezervasyon dakikalar içerisinde tamamlanabilir. Listede yer alan otellerin tamamı Girne şehrinin merkezinde yer almaktadır.

 Otelleri tek tek incelemek ve aralarından birini seçmek tamamen tatilcilere bırakılıyor. Fiyat hesaplama ve rezervasyon imkanları otel bilgilerinin üst kısmında potansiyel misafirlere sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir