Vazgeçilmez Tatil Merkezi: Tayland

Herkesin dilinde olan Tayland’a gidip tatil yapmayı düşündünüz mü? Masajları, gece hayatları ve daha birçok eğlence seçeneği ile Tayland turları tatil merkezleri arasında vazgeçilmezler içinde yer almaktadır. Tayland için tatil fırsatlarını kaçırmamalısınız. Sizler için uygun tarihler arasında mutlaka gidip görmeniz gereken mükemmel bir yer.

Phuket ve Bangkok sizleri yeteri kadar tatmin edecektir. Fakat turlar içinde yer alan birçok şehir sizler için beklemektedir. Tercih edeceğiniz otel türüne göre fiyatlar biraz farklılık göstermektedir. Seyahat Treni içerisinde tüm seçenekleri görebilirsiniz. Bunlarla birlikte serbest zamanları içeren tur paketleri ile yeni yerler keşfetmenin tadına varabilirsiniz.

Tayland İçin Vize Gerekli Mi?

Tayland tatilini güzel yapan sebeplerden birisi de vizesiz turlar kapsamına girmesidir. Tayland’a gitmek için birde ekstradan vize ücreti ödemenize gerek kalmamaktadır. Vize için yapacağınız masrafı orada kendiniz için harcayarak alacağınız keyfi arttırabilirsiniz.

Tayland İçin En Uygun Zaman

Vizesiz Tayland turları ile yeni yerler görmek istediniz fakat en uygun zamanı öğrenmek mi istiyorsunuz? Tayland’ı ziyaret edeceğiniz en iyi zaman, iklimin nispeten serin ve kuru olduğu

 (25-32 ° C) Kasım ve Şubat ayları arasındadır.

Bangkok genellikle önemsiz bir sıcaklık düşüşü görürken, kuzey ve kuzeydoğu illeri daha soğuk olabilir. Dağlara bir gezi yapmayı planlıyorsanız, bir kazak veya sıcak bir ceket getirmeyi unutmamalısınız.

Tayland’da çoğu eşyayı bulabilecek olsanız da, bazı kişisel eşyaları evden getirmek iyi bir fikir olabilir. Ayrıca içtiğiniz herhangi bir ilacı getirmeyi de unutmayın. Tayland’ın tropikal ikliminde ve bir çift rahat yürüyüş ayakkabısı ve hafif pamuklu giysiler önerilir.

 Tayland Turları İçin Uygun Fırsatlar

Haftalık tatil fırsatları arasında yer alan Tayland turları içinden dileğinizi seçip bu yolculuğa çıkabilirsiniz. Pişman olmayacağınız fırsatlar için sürekli takipte kalmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir