Vizeli Ve Vizesiz Asya Turları

Asya’yı mı merak ediyorsunuz? Hayalleriniz Asya tatilini planlamaya mı başladınız? Bürokratik işlemleri en aza indirmek için vize istemeyen Asya destinasyonlarını mı araştırıyorsunuz? O zaman bu yazının devamın da istediğiniz tatil için gerekli yapı taşlarını rahatlıkla bulabileceksiniz.

 Asya Turları

 Gezinoks online olarak size Asya turları olan 4 gün ve 3 gece sürecek Pegasus Airline ile ulaşımın sağlanacağı Kudüs ve Tel Aviv turumuzdan bahsetmek isteriz. Bu turumuz vize gerektirmektedir. Tur programımız varış yerimiz olan Orta Doğu’nun modern yüzü olan Tel Aviv ve Yafa ile başlamaktadır. Sonrasında bütün dinler için kutsal olan Kudüs şehrine hareket edilecektir. İkinci günümüzü burada geçirdikten sonra üçüncü günümüz için Beytüllahim, Ölü Deniz, Lut Gölü, Eriha ve Nebi Musayı ziyaret ederek turumuzu tamamlayacağız.

 Uzak Doğu Turu

 Diğer bir Asya turumuz ise 8 gece 10 gün süren Tayland, Vietnam ve Kamboçya turumuzdur. Turumuza Doha ve Bankokla başlayacağız ve ilk dört günümüzü buraların eşsiz güzellikleriyle geçirdikten sonra Siem Reap’ a hareket edeceğiz. Turumuzun son durağı olan Saigon’a yedinci günde ulaşacağız ve onuncu günde Doha hava limanından İstanbul’a dönüş yapacağız.

 Vizesiz Asya Turları

 Vizesiz Asya turları içerisinde beş adet turumuz bulunmaktadır. Bunlar 3 gece 4 gün ve 4 gece 5 gün seçenekleri ile Katar ve Doha turu, Kurban ve Ramazan bayramlarına özel İran turları Orta Doğu Vizesiz turlarımız olmaktadır. Bununla birlikte Uzak doğu turumuz olan ve 7 gece 10 gün süren Kuala Lumpur, Singapur ve Bali turumuzda yine vize gerektirmeyen turlarımızdandır.

 Vizesiz Tur Fiyatları

 Vizesiz tur fiyatları elbette merak konusudur. Katar Doha turlarımız 499 USD ve 559 USD olarak fiyatlandırılmakta olup İran turlarımızın fiyatları ise 699 EUR olmaktadır. Uzak doğu olan Tayland, Vietnam ve Kamboçya turumuz ise 999 EUR olarak ücretlendirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir