Vizesiz Balkan Turları

Tatile çıkarken herkesin aklında bulunan ilk sorun tabi ki vize olmaktadır. Vize problemleri birçok insanı tatil fikrinden uzaklaştırmaktadır. Bu nedenle gezinoks.com içerisinden vizesiz balkan turlarını incelemek sizler için avantajlı olacaktır.

Balkan turları sizlerin kültür zenginliğine kavuşmanızda ve yakın tarihimizi tanımanızda yardımcı olacaktır. Makedonya, Sırbistan Bulgaristan ve diğer balkan ülkeleri gezilip görülmeye değer birçok güzellikleri barındırmaktadır.

Balkan Turları

Vizesiz Balkan turları oldukça fazladır. Haftalık ya da birkaç günlük tur fırsatları sizleri beklemektedir. Yapmanız gereken fırsatları takip etmektir. Vizesiz turlar arasında en çok tercih edilenler arasında bulunan balkanları sizde ziyaret edebilirsiniz. Fiyatlar ise kalacağınız otellere ve gün sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Turlar sırasında sizlere eşlik eden rehberler sayesinde gezerken birçok bilgiyi de edinebileceksiniz. Tarihi güzellikler ile daha önce görmediğiniz manzaraları seyredebilirsiniz. Tarihi canlı canlı yaşamak sizlerin elindedir. Gezi sırasında sizlerin yanında bulunacak rehberin deneyimleri de sizlere çok şey katacaktır. Hem keyif hem de kültür gezisi yapmış olacaksınız.

Bu turlara katılırken ekstra olarak sizden çıkacak masraflara değinmek gerekirse bunlar:

-Yurt dışı çıkış harcı,

-Yapacağınız diğer kişisel harcamalar olacaktır.

 Vizesiz Turlar

Ülkemizden çıkıp vizesiz girebileceğimiz birçok ülke bulunmaktadır. Bunlar tatil fırsatları için değerlendirilebilecek yerlerdir. Bunların başında da tabi ki Balkan turları gelmektedir. Turlar sırasında sizlere eşlik eden otobüsler ile yolculuğunuz devam edecektir. Gündüzleri serbest zamanları istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Dilerseniz turlar sırasında ekstra ücretleri olan gezilere de katılabilirsiniz. Bu turlar sizlere daha eğlenceli vakit geçirmenizde yardımcı olacaktır. Fiyatları ise gayet makul miktardadır. Gece ve gündüz ayrı ayrı turlar mevcuttur. Gece konaklama yapacağınız oteller ise 3 yıldız ile 5 yıldız arasında değişmektedir. Tabi ki bu yıldız farkları tur fiyatlarını da etkilemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir